Novinky

Rekonstrukce a modernizace kotelen v Červené Vodě

V roce 2018 provedla společnost Démos, rekonstrukci a modernizaci kotelen ve čtyř domech v obci Červená Voda. Stávající atmosférické plynové kotle byli nahrazeny kondenzačními kotli značky Vaillant, včetně osazení elektronicky řízených čerpadel. Výměnou zastaralých kotlů za kotle s vyšší účinností a možností regulace, došlo ke úsporám energie pro vytápění a ke snížení emisí. Dále došlo ke snížení nároků na obsluhu kotelny a k podstatnému zvýšení spolehlivosti a bezpečnosti provozu. Náklady na rekonstrukci a modernizaci jedné kotelny se pohybují v průměru pod 250 000,- Kč bez DPH.

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Démos spol. s.r.o.

Chodská 1115
562 06 Ústí nad Orlicí

IČ: 49 81 07 07

DIČ: CZ 49 81 07 07

Telefon:
+420 465 523 023

E-mail: lukas(et)demosuo.cz

WWW: www.demosuo.cz

image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

OD DODÁVEK TEPLA SMĚREM KE KOMPLEXNÍ SLUŽBĚ PRO NEMOVITOSTI

V posledních letech se na nás naši zákazníci stále více obracejí s dotazy na doprovodné služby k dodávkám tepla. Od běžných topenářských služeb, přes rozúčtování nákladů na teplo, energetické audity až po vedení účetnictví pro společenství vlastníků jednotek.

Dlouhodobá spokojenost našich zákazníků byla vždy našim cílem a jak se mění požadavky našich zákazníků, tak se postupně mění i nabídka našich služeb. V letošním roce jsme se rozhodli výrazně rozšířit a posílit naše schopnosti a zkušenosti v oblasti správy nemovitostí a tak jsme zařadili do naší skupiny společnost Démos spol. s.r.o.

Společnost Démos spol. s r.o. byla založena v roce 1993 za účelem správy nemovitostí ve městě Ústí nad Orlicí. Péče o nemovitosti, především bytové domy, zůstala po celou dobu hlavní činností společnosti. V současné době spravuje přes 2 500 bytů především ve východních Čechách. Démos patří mezi velmi zkušené správce nemovitostí, který poskytuje svým zákazníkům veškerý účetní, právní, ekonomický, dotační a technický servis na velmi vysoké kvalitativní úrovni. Ve skupině Energie AG bude Démos zodpovědný za rozvoj metodiky pro správu nemovitostí a bude poskytovat konzultační a softwarovou podporu ostatním dceřiným společnostem ve skupině, které tak budou schopny nabízet správu nemovitosti ve vysoké kvalitě vlastními zaměstnanci. 

V posledních letech stále roste počet zákazníků, kterým Démos i zajišťuje výstavbu a provoz domovních kotelen, a spolupracuje s bytovými domy na dlouhodobém snižování výdajů na vytápění a přípravu teplé vody. Energie AG do společnosti Démos přináší především know-how s realizacemi energetických staveb a finanční sílu pro významnější investice. 

Spokojenost našich zákazníků je našim hlavním cílem, proto nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi přizpůsobíme naše služby Vašim potřebám.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství